Cumartesi , 30 Mayıs 2015
Son Haberler

İNCİ BEAUTY’NİN AÇILIŞINI TUĞBA ALTINTOP YAPTI

inci  (1)
Ünlü manken Tuğba Altıntop ve iki Rus manken Mersin’de İnci Beauty Güzellik Merkezinin açılışına katıldı. Ünlü mankenler ve  davetliler Mersin’de ilk ve tek olan Ameliyatsız yüz germe ve ağrısız vücut şekillendirme cihazlarına hayran kaldı.

Mersin’in en gözde semti Çamlıbel’de resmi açılışı yapılan İnci Beauty estetik ve güzellik salonunun sahibi Devrim Gündeşli çok amaçlı hizmet verdiklerini söyledi. Gündeşli “Mersin’de ilk ve tek Ameliyatsız yüz germe(DUET RF SİSTEMİ), Ağrısız vucut şekillendirme(LİPOSTAR SİSTEMİ) salonumuzda uzman ekiplerimizce uygulanmaktadır.

Hizmetlerimizi özetlersek:
ZAYIFLAMA:Lipostar,Kavitasyon,Lenf Drenaj,Pasif Jimnastik(vibra plate),Radyo Frekans,Ozon terapi..
EPİLASYON:Ütüleme Epilasyon,İğneli epilasyon,İpl
ANTİ-AGİNG:Kimyasal Peeling,Oksijen Terapi,Dermaroller,Düet RF
TEDAVİ:Leke,Ameliyat izi giderme,Çatlak,Kılcal Damar,Selülit tedavisi,kırışık açma,Akne Tedavisi,Saç dökülmesi tedavisi,Cilt tedavisi,Cilt yenileme..
KOZMETİK:Vücut Bakımı,Cilt bakımı,Protez Tırnak,İpek Kirpik, Saç ekim Danışmanlığı,Masaj(Taş Masajı ve Sultan Masajı.. SADECE BAYANLARA ÖZELDİR…tüm bunlar salonumuzda gerçekleştirilmektedir. Tüm bayanları genç ve güzel kalmaya davet ediyoruz”dedi. Mersin’lileri ciltlerine ve vücutlarına önem vermeye çağıran Gündeşli “Mersin’li kadınların çoğu kilolarından şikayetçi salonumuz kısa süre önce açılmasına rağmen kadınlar kadar Mersin’li erkeklerinde yoğun ilgisini gördük” şeklinde konuştu.Ünlü mankenler ve kalabalık davetlilerin katılımı ile hizmete giren İnci Beauty nin açılış kurdelesini AGİP(Akdeniz Girişimci Proje Derneği) Başkanı Hediye Dalgıç, Ünlü manken Tuğba Altıntop, Salon sahibi Devrim Gündeşli, birlikte kestiler. Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Hediye Dalgıç” Çamlıbel’e yatırım yapmak Mersin’e yatırım yapmaktır. Böylesine çok amaçlı büyük bir salonu Mersin’e kazandıran Devrim hanıma teşekkür ediyoruz.Artık Mersin’li bayanların genç ve güzel kalmak için adresleri belli..Hayırlı uğurlu olsun”dedi. Daha sonra söz alan ünlü manken Tuba Altıntop ise “ilk kez gördüğüm iki önemli cihaz var.Vallahi Mersin’li bayanlar çok şanslı.Kısa süre sonra bende buraya gelerek seanslara katılmak istiyorum”diye konuştu.ALI_6936

inci  (5)

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top